Przeczytaj w weekend

Showtime rozpoczyna kompletowanie obsady „The Affair”

Po przedłużających się negocjacjach Dominic West (The Wire) podpisał umowę, na mocy której zagra główną rolę w pilotowym odcinku nowego serialu stacji Showtime pt. "The Affair".

Po przedłużających się negocjacjach Dominic West (The Wire) podpisał umowę, na mocy której zagra główną rolę w pilotowym odcinku nowego serialu stacji Showtime pt. "The Affair".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Produkcja opowiadać będzie o romansie i tego jak oddziałuje on na dwa związki. Opowieść pokazywana będzie z dwóch perspektyw - męskiej i żeńskiej. Głównym bohaterem "The Affair" będzie Noah (West), żonaty mężczyzna z czwórką dzieci, który nawiązuje romans z Allison, mężatką, która jest w żałobie po śmierci dziecka. Po raz pierwszy, przypadkowo spotykają się na plaży.

Twórcami serialu są: Hagai Levi i Sarah Treem. Reżyserem pilotowego odcinka będzie Mark Mylod (Shameless).

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV