Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Silna jak Kapitan Marvel. Brie Larson trenuje pchając auto

Kapitan Marvel będzie pierwszym samodzielnym filmem o superbohaterce MCU. Zobaczcie, jak Brie Larson dba o swoją formę, by godnie wcielać się w postać tytułowej bohaterki.

Kapitan Marvel będzie pierwszym samodzielnym filmem o superbohaterce MCU. Zobaczcie, jak Brie Larson dba o swoją formę, by godnie wcielać się w postać tytułowej bohaterki.

Brie Larson nie przestaje trenować nawet na długo po zakończeniu prac na planie filmu Kapitan Marvel. Pracę aktorki na siłowni mogliśmy wiele razy podziwiać podczas trwania zdjęć, ale wygląda na to, że Brie Larson chce utrzymać wysoką formę.

Odgrywanie postaci Kapitan Marvel zobowiązuje i wygląda na to, że Brie Larson nie chcę być nią tylko na dużym ekranie. Głośno było choćby o wspieraniu przez nią akcji charytatywnej, która pomoże młodym i potrzebującym dziewczętom, wybranie się na premierę filmu Kapitan Marvel. Teraz możecie zobaczyć, jak aktorka radzi sobie w siłowaniu się z samochodem:

Zobaczcie też nowy spot telewizyjny produkcji:

Kapitan Marvel - premiera 8 marca.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV