Six Underground – Michael Bay robi najdroższy film w historii Netflixa

Netflix i studio Skydance ogłosili współprace nad nowym projektem. Główną rolę zagra Ryan Reynolds.

Netflix i studio Skydance ogłosili współprace nad nowym projektem. Główną rolę zagra Ryan Reynolds.

Adam Siennica

Adam Siennica

Six Undeground ma być wysokobudżetowym thrillerem z dużą dawką akcji. Fabuła skupia się na sześciu miliarderach, którzy pozorują swoją śmierć i formują elitarny oddział do walki ze złoczyńcami.

Nieoficjalnie mówi się, że budżet ma sięgać 150 mln dolarów. Dzięki temu będzie to najdroższy film Netflixa dorównujący budżetom hollywoodzkim superprodukcjom.

Transformers: Ostatni rycerz - zdjęcie z filmu
Director/Executive Producer Michael Bay on the set of TRANSFORMERS: THE LAST KNIGHT, from Paramount Pictures.

Michael Bay stanie za kamerą. Autorami scenariusza są Paul Wernick oraz Rhett Reese, czyli duet znany z dwóch części przygód Deadpoola. W głównej roli zobaczymy Ryan Reynolds.

Zdjęcia rozpoczną się latem 2018 roku. Premiera w 2019 roku. Poprzednimi najdroższymi filmami Netflixa były Bright o budżecie 90 mln dolarów oraz nadchodzący The Irishman (140 mln dolarów).

Źródło: variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV