Przeczytaj w weekend

Six Underground – pierwsza grafika promująca nowy film Michaela Baya

Na oficjalnej stronie Michaela Baya, opublikowano pierwszą grafikę jego najnowszego filmu, który realizowany będzie dla platformy Netflix.

Na oficjalnej stronie Michaela Baya, opublikowano pierwszą grafikę jego najnowszego filmu, który realizowany będzie dla platformy Netflix.

Fabuła Six Undeground skupi się na sześciu miliarderach, którzy pozorują swoją śmierć i formują elitarny oddział do walki ze złoczyńcami. Thriller akcji w reżyserii Michael Bay ma być najdroższym filmem w historii platformy streamingowej Netflix. Nieoficjalnie mówi się o budżecie sięgającym 150 mln dolarów. Zobaczcie opublikowaną grafikę:

Six Undeground
Źródło: Materiały prasowe

Za scenariusz odpowiadają Rhett Reese i Paul Wernick. W obsadzie zobaczymy Ryana Reynoldsa, Dave'a Franco, Manuela Garcia-Rulo, Adria Arjona i Corey Hawkins.

Premiera filmu w 2019 roku na Netflix.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV