Sklep z jednorożcami – debiut reżyserski Brie Larson. Zobacz zwiastun filmu

Do sieci trafił zwiastun z reżyserskiego debiutu Brie Larson. W obsadzie Unicorn Store m.in. Samuel L. Jackson.

Do sieci trafił zwiastun z reżyserskiego debiutu Brie Larson. W obsadzie Unicorn Store m.in. Samuel L. Jackson.

Brie Larson ponownie pojawi się na ekranie u boku Samuel L. Jackson. Tym razem nie w widowisku Marvela, a we własnym reżyserskim debiucie. Film nagrodzonej Oscarem aktorki skupi się na kobiecie imieniem Kit, która musi wrócić do rodzinnego domu. Jej życie zmieni się, kiedy dostanie zaproszenie do tajemniczego sklepu.

Brie Larson wcieli się w główną rolę. W obsadzie filmu Sklep z jednorożcami, są także Joan Cusack i Bradley Whitford. Film powstaje od 2016 roku i wreszcie doczeka się premiery. Zobaczcie zwiastun:

Premiera filmu już 5 kwietnia na Netflix.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV