Marvel Future Fight: Warpath, Juggernaut i Sabretooth wchodzą do gry. Oto zwiastun

Marvel Future Fight to RPG akcji, które dostępne jest na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Gra wzbogaciła się o nową zawartość.

Marvel Future Fight to RPG akcji, które dostępne jest na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Gra wzbogaciła się o nową zawartość.

Firma Netmarble wypuściła kolejną dużą aktualizację do mobilnego RPG akcji Marvel Future Fight. Tym razem skupia się ona na konflikcie dwóch ugrupowań - X-Force i Brotherhood of Mutants. Każda ze stron otrzymała nowe postacie - do pierwszej z nich dołączył Warpath, o drugiej zaś Juggernaut i Sabretooth. Nowej umiejętności doczekał się zaś Wolverine - bohater otrzymał zdolność o nazwie Adamantium Fury, która obniża wszystkie wytrzymałości przeciwników i zadaje im spore obrażenia od krwawienia.

Nowe postacie można odblokować podczas rozgrywki, ale jest też możliwość pójścia na skróty i zakupu Premium Hero Chests za kryształy, które z kolei można nabyć za prawdziwe pieniądze.

Źródło: comicbookmovie.com / fot. Netmarble

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV