Skyler Samuels może dołączyć do regularnej obsady 2. sezonu The Gifted: Naznaczeni
Odtwórczyni roli Esme Frost w serialu The Gifted: Naznaczeni może pojawić się w 2. sezonie ze znacznie większą rolą. Aktorka komentuje.
Odtwórczyni roli Esme Frost w serialu The Gifted: Naznaczeni może pojawić się w 2. sezonie ze znacznie większą rolą. Aktorka komentuje.

Serial The Gifted to spin-off komiksowej serii o X-Menach. Fabuła skupia się na Mutantach, którzy muszą ukrywać się przed rządem w świecie podziemia. Produkcja zadebiutowała w zeszłym roku, a jakiś czas temu potwierdzono, że powstanie również 2. sezon.
Zgodnie z nowymi informacjami, w regularnej obsadzie nadchodzącej odsłony możemy zobaczyć również Skyler Samuels. Aktorka pojawiła się w pierwszym sezonie w roli Esme Frost, a następnie również w roli jej sióstr, Phoebe i Sophie. Jak mówi sama aktorka:
Portal TVLine podkreśla, że w chwili obecnej są to informacje niepotwierdzone i ostateczna decyzja ma zostać ogłoszona w późniejszym czasie.
Dwa ostatnie odcinki pierwszego sezonu zostaną wyemitowane 15 stycznia.
Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1971, kończy 54 lat
ur. 1943, kończy 82 lat
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1979, kończy 46 lat

