Przeczytaj w weekend

Sony rozbudowuje swoje uniwersum. Venom 2 z nowym reżyserem?

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmów superbohaterskich szykowanych przez Sony, wśród nich produkcji Venom 2.

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat filmów superbohaterskich szykowanych przez Sony, wśród nich produkcji Venom 2.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Nie jest żadną tajemnicą, że studio Sony Pictures zamierza w najbliższej przyszłości w dalszym ciągu rozwijać swoje projekty superbohaterskie z postaciami powiązanymi w komiksach ze Spider-Manem. Na razie nie jest jasne, które filmy ostatecznie powstaną; nowe rewelacje w tej sprawie przedstawia teraz portal Discussing Film:

  • Spider-Man miałby nadal pojawiać się wyłącznie w MCU, nawet gdy wygaśnie już umowa pomiędzy Sony a Marvel Studios;
  • bardzo szybko postępują prace na filmem o Kravenie, który będzie wyraźnie czerpał z komiksu The Amazing Spider-Man: Kraven's Last Hunt - w główniej roli mielibyśmy zobaczyć jednego z topowych aktorów Hollywood, a faworytem do wyreżyserowania obrazu jest Antoine Fuqua;
  • trwają prace nad innymi projektami, takimi jak Silk, Jackpot i Nightwatch;
  • samodzielna produkcja o Sinister Six prawdopodobnie nie powstanie - zwraca się choćby uwagę na to, że Mysterio ostatecznie pojawi się w MCU;
  • Venom 2 ma mieć nowego reżysera; wszystko przez to, że Ruben Fleischer poświęcił się pracy nad filmem Zombieland: Double Tap

Przypomnijmy, że 31 lipca przyszłego roku ma zadebiutować produkowany przez Sony obraz Morbius: The Living Vampire.

Źródło: Discussing Film / zdjęcie główne: Sony/Marvel/IGN

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV