Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun filmu jeszcze w tym tygodniu?

Zwiastunowe szaleństwo trwa w najlepsze. Dziś do sieci trafił materiał promujący film Kapitan Marvel, zaś według plotek, w kolejnych dniach, miałyby pojawiać się kolejne zwiastuny produkcji Marvel Studios.

Zwiastunowe szaleństwo trwa w najlepsze. Dziś do sieci trafił materiał promujący film Kapitan Marvel, zaś według plotek, w kolejnych dniach, miałyby pojawiać się kolejne zwiastuny produkcji Marvel Studios.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wygląda na to, że rozpoczęła się własnie zwiastunowa ofensywa Marvela. Dziś do sieci trafił materiał promujący film Kapitan Marvel, zaś jutro według plotek, zobaczymy zwiastun do Avengers: Koniec gry. To jednak nie koniec, bo w sieci pojawiły się kolejne ciekawe doniesienia odnośnie filmu Spider-Man: Daleko od domu i jego zwiastuna, który także miałby pojawić się w sieci jeszcze w tym tygodniu. Czy to możliwe, aby w tak krótkim czasie pojawiły się trzy tak ważne zwiastuny od jednego studia?

Informacje o teaserze filmu Spider-Man: Daleko od domu podał jeden z amerykańskich dziennikarzy. Zaś inny redaktor przekazał informacje o kolejnym przesunięciu się daty zwiastuna do Avengers: Koniec gry, zatem jeśli wierzyć plotkom, przynajmniej dwa zwiastuny w tym tygodniu rzeczywiście trafią do sieci. Oznaczałoby to jednak, że na najbardziej oczekiwany materiał z Avengerami przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na zweryfikowanie tych informacji przyjdzie nam jeszcze oczywiście poczekać. Wszystko wkrótce powinno stać się jasne.

Premiera filmu Avengers: Koniec gry już w przyszłym roku.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV