Spider-Man: Daleko od domu (2019)

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Daleko od domu

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie "Spider-Man: Daleko od domu". Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent. [opis dystrybutora kino]

Trailery i materiały wideo

Spider-Man: Daleko od domu - zwiastun

Najnowsza recenzja redakcji

Spider-Man: Daleko od domu podejmuje wątki z Avengers: Koniec gry - Peter Parker musi zmierzyć się z dziedzictwem Tony'ego Starka godząc obowiązki superbohatera z życiem zwykłego nastolatka. Okazją, by odpocząć chwilę od czerwonego-błękitnego kostiumu może okazać się szkolna wycieczka po Europie, podczas której Peter spróbuje wyznać uczucia wobec MJ. Jak można się spodziewać, superbohaterowie wakacji nie mają, a Europa stanie się areną zmagań Spider-Mana z Żywiołakami, z którymi od lat próbuje walczyć przybysz z innych światów - Mysterio. Jak najnowsza odsłona sprawdza się w porównaniu do sagi nieskończoności i poprzedniej odsłony o przygodach Pajączka? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Dzięki za obejrzenie tej recenzji. Zerknijcie w wolnej chwili na nasz kanał na YouTubie, gdzie możecie obejrzeć między innymi dyskusję Dawida, Adama i Piotra na temat najnowszego Spider-Mana oraz masę innych materiałów. Do usłyszenia!

 

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe

Helios Blue City

Warszawa

23 lipca 2019 o 20:30

Warszawa - Galeria Mokotów

Warszawa

23 lipca 2019 o 20:30

Warszawa - Galeria Mokotów

Warszawa

23 lipca 2019 o 22:30

Zobacz pełen repertuar >

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Woody Harrelson

Woody Harrelson

ur. 1961, kończy 58 lat

Charisma Carpenter

Charisma Carpenter

ur. 1970, kończy 49 lat

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

ur. 1989, kończy 30 lat

Tom Mison

Tom Mison

ur. 1982, kończy 37 lat

Kathryn Hahn

Kathryn Hahn

ur. 1973, kończy 46 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV