Spider-Man: Daleko od domu (2019)

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Daleko od domu

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie "Spider-Man: Daleko od domu". Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent. [opis dystrybutora kino]

Trailery i materiały wideo

Spider-Man: Daleko od domu - zwiastun

Najnowsza recenzja redakcji

Spider-Man: Daleko od domu podejmuje wątki z Avengers: Koniec gry - Peter Parker musi zmierzyć się z dziedzictwem Tony'ego Starka godząc obowiązki superbohatera z życiem zwykłego nastolatka. Okazją, by odpocząć chwilę od czerwonego-błękitnego kostiumu może okazać się szkolna wycieczka po Europie, podczas której Peter spróbuje wyznać uczucia wobec MJ. Jak można się spodziewać, superbohaterowie wakacji nie mają, a Europa stanie się areną zmagań Spider-Mana z Żywiołakami, z którymi od lat próbuje walczyć przybysz z innych światów - Mysterio. Jak najnowsza odsłona sprawdza się w porównaniu do sagi nieskończoności i poprzedniej odsłony o przygodach Pajączka? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Dzięki za obejrzenie tej recenzji. Zerknijcie w wolnej chwili na nasz kanał na YouTubie, gdzie możecie obejrzeć między innymi dyskusję Dawida, Adama i Piotra na temat najnowszego Spider-Mana oraz masę innych materiałów. Do usłyszenia!

 

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz pełen repertuar >

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anson Mount

Anson Mount

ur. 1973, kończy 47 lat

Sean Astin

Sean Astin

ur. 1971, kończy 49 lat

Rashida Jones

Rashida Jones

ur. 1976, kończy 44 lat

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

ur. 1986, kończy 34 lat

Alexis Denisof

Alexis Denisof

ur. 1966, kończy 54 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV