Menu

Aktualności

Spider-Man: Homecoming: czy Pajączek zniknie z filmów Marvela i co ze sceną po napisach?

Reżyser filmu Spider-Man: Homecoming, Jon Watts, zabrał głos na temat przyszłości Człowieka Pająka w Kinowym Uniwersum Marvela. Dowiedzieliśmy się także nieco więcej na temat sceny po napisach w nadchodzącej produkcji.

Od wczoraj sieć żyje wypowiedzią producentki Sony, Amy Pascal, która wyjawiła, że film Venom będzie osadzony w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming. Przypomnijmy jednak, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka doniesień na temat rozdźwięków we współpracy Marvela i Sony – rewelacje te z pewnością zaniepokoiły fanów. Teraz reżyser nadchodzącej produkcji o Pajączku, Jon Watts, chce nas uspokoić: postać Spider-Mana na pewno nie zniknie w najbliższej przyszłości z Kinowego Uniwersum Marvela. Odniósł się on także do słów Pascal:

Nie sądzę, by wypowiadając te słowa miała na myśli jakąś nadchodzącą apokalipsę. Myślę, że chciała przede wszystkim podkreślić, jak bezprecedensowa umowa została swego czasu podpisana między Marvelem a Sony.

Watts potwierdził także, że w Spider-Man: Homecoming znajduje się scena po napisach, która „warta jest zostania w kinie nieco dłużej”. Spekuluje się, że sekwencja ta będzie związana z filmem Thor: Ragnarok.

W Internecie pojawił się również kolejny, nieco dłuższy spot telewizyjny najnowszej odsłony Kinowego Uniwersum Marvela:

Video Thumbnail
SPIDER-MAN: HOMECOMING "Advice" Trailer [HD] Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr.

Zobaczcie również zdjęcia zabawek z filmu, które pokazała firma Hot Toys:

Zobacz także: Pajączek i Iron Man vs. Vulture – nowe plakaty Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming wejdzie na ekrany kin 14 lipca.
Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze