Spider-Man szydełkuje, Thor pomaga ptaszkom. Herosi na emeryturze – zobacz galerię

W sieci pojawiła się kapitalna galeria przedstawiająca superbohaterów i inne ikony popkultury w trakcie przebywania na emeryturze.

W sieci pojawiła się kapitalna galeria przedstawiająca superbohaterów i inne ikony popkultury w trakcie przebywania na emeryturze.

Lesja Gusewa to pochodząca z Permu rosyjska artystka zajmująca się tematyką popkulturową. Na portalu Bored Panda zaprezentowano właśnie galerię jej prac o wymownym tytule "Emeryci", ukazującą superbohaterów Marvela i DC, jak również inne ikony kultury popularnej w trakcie emerytury. Uwagę zwraca przede wszystkim inteligentny sposób, w jaki Gusewa łączy cechy i atrybuty konkretnych postaci z ich możliwymi zastosowaniami w podstarzałym wieku. Zobaczcie sami:

Więcej prac artystki znajdziecie tutaj.

Źródło: boredpanda.com / zdjęcie główne: Instagram/lesya_guseva/boredpanda.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV