Spin-off serialu Synowie Anarchii z oficjalnym tytułem

Serial Synowie Anarchii doczekał się 7. sezonów i zakończył się w 2014 roku. Plotki dotyczące spin-offu pojawiły się jeszcze w tamtym roku. Teraz pojawiły się pierwsze informacje.

Serial Synowie Anarchii doczekał się 7. sezonów i zakończył się w 2014 roku. Plotki dotyczące spin-offu pojawiły się jeszcze w tamtym roku. Teraz pojawiły się pierwsze informacje.

Spin-off produkcji Synowie Anarchii oficjalnie został nazwany Mayans MC. Nazwa ta wzięła się od Mayans Motorcycle, klubu motocyklowego istniejącego w oryginale. Nowa seria ma być mrocznym dramatem opowiadającym o rodzinie latynoskiego gangu Mayans.

Czytaj także: Jake Gyllenhaal na pierwszym zdjęciu z filmu Stronger

Na razie stacja FX podjęła decyzję o podjęciu prac nad scenariuszem nowego serialu. Do pisania siądzie Elgin James.

- Chciałem znaleźć silny, latynoski głos. Myślę, że biały facet z Jersey nie mógłby napisać o latynoskiej kulturze i tradycjach. Elgin jest tym głosem. – wypowiedział się Kurt Sutter, twórca Synów Anarchii.

Nie wiadomo jednak, kiedy ruszą prace na planie ani jaka będzie obsada.

 


AMC

Lubisz dobre seriale? 6 maja w Polsce startuje kanał AMC! 9 maja zobaczycie Fear the Walking Dead, a 12 maja Humans. Więcej tutaj.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: FX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV