Stacja A&E kompletuje obsadę serialu dramatycznego „The Returned”

Kevin Alejandro, Sophie Lowe i Mat Vairo dołączyli do obsady serialu The Returned, który tworzony jest przez stację A&E.

Kevin Alejandro, Sophie Lowe i Mat Vairo dołączyli do obsady serialu The Returned, który tworzony jest przez stację A&E.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Główną rolę w serialu zagra Mark Pellegrino. The Returned będzie adaptacją francuskiego serialu pod tytułem "Les Revenants"Carlton Cuse napisze scenariusz pierwszego odcinka i będzie producentem wykonawczym razem z Raelle Tucker. Pellegrino zagra Jacka, ojca 20-letnich bliźniaczek Leny i Camille, które zginęły w wypadku szkolnego autobusu 4 lata wcześniej.

Alejandro wcieli się szeryfa Tommy'ego Morana, Lowe wcieli się w jedną z córek Jacka, z kolei Wairo zagra muzyka, który do życia powraca po 10 latach.

Premiera pierwszego sezonu zaplanowana jest na 2015 rok.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV