Stacja Canal+ Discovery zakończy nadawanie w maju

Jak podaje Presserwis, z końcem maja zakończy się nadawanie Canal+ Discovery, wspólny dokumentalny kanał premium Canal+ i Discovery.

Jak podaje Presserwis, z końcem maja zakończy się nadawanie Canal+ Discovery, wspólny dokumentalny kanał premium Canal+ i Discovery.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  discovery 

Jak możemy przeczytać w Presserwis, stacja premium Canal+ Discovery zakończy nadawanie pod tą nazwą w maju. Według komentarza Marcina Barcza, dyrektora pionu komunikacji korporacyjnej i członka zarządu TVN Discovery Polska, umowa zakończyła się i obydwie strony zdecydowały, że nie będą jej przedłużać.

Umowa pomiędzy Canal+ i Discovery trwała od 2015 roku. Dla stacji powstało wiele polskich produkcji m.in. Strażnicy pamięci czy Kobiety w mundurach. Źródła podają, że ITI Neovision chce utrzymać dokumentalną telewizję premium pod marką Canal+. Na początku czerwca miałaby zatem zostać udostępniona stacja Canal+ Dokument.

Źródło: press.pl/ zdjęcie główne: fot. Canal+ Discovery

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV