Przeczytaj w weekend

Stacja FOX kompletuje obsadę „Red Band Society”

Charlie Rowe, Rebecca Rittenhouse i Zoe Levin dołączyli do obsady nowego serialu dramatycznego stacji FOX pt. "Red Band Society".

Charlie Rowe, Rebecca Rittenhouse i Zoe Levin dołączyli do obsady nowego serialu dramatycznego stacji FOX pt. "Red Band Society".

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Główną rolę w serialu zagra Octavia Spencer. Projekt tworzony jest przez Amblin Television i ABC Studios oraz oparty na hiszpańskim serialu "Polseres Vermelles" Alberta Espinosy. Określany jest jako połączenie obyczajówki i komedii, a miejscem akcji jest szpital w wielkim mieście. Opowiada o grupie nastolatków, którzy ze względu na swój stan zdrowia musza stale przebywać w szpitalu. Scenariusz amerykańskiej wersji napisała Margaret Nagle (Boardwalk Empire), a producentami wykonawczymi są: Steven  Spielberg, Justin Favley i Darryl Frank.

Produkcja tworzona jest poza cyklem pilotów i ma duże szanse na pojawienie się w ramówce już jesienią 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV