Stan Lee traci fortunę. Naciągacze wykorzystują jego podeszły wiek

W sieci pojawiły się niepokojące doniesienia, wedle których Stan Lee w ostatnim czasie jest systematycznie okradany przez otaczających go ludzi.

Stan Lee w ostatnim czasie musi się zmagać z rozmaitymi problemami. Kilka miesięcy temu zmarła jego żona, Joan (byli małżeństwem przez 70 lat), a w sieci zaczęły pojawiać się doniesienia o tym, że legendarny The Man miał rzekomo dopuszczać się molestowania seksualnego. Wygląda jednak na to, że na tym nie koniec kłopotów twórcy ikonicznych postaci Marvela.

Portal The Daily Beast przedstawił obszerny raport na temat sytuacji finansowej Lee – mają one znajdować się w opłakanym stanie (portal używa sformułowania „piepr… bałagan”). Wszystko przez to, że The Mana otaczają obecnie ludzie, którzy wykorzystując jego podeszły wiek systematycznie go okradają.

I tak Lee w ciągu kilku ostatnich miesięcy miał stracić 1,4 miliona dolarów z powodu „problemów technicznych” przy wykonywaniu przelewu bankowego. Z jednego z kont The Mana zniknęło z kolei 300 tysięcy dolarów, które – według doniesień – poprzez wykorzystanie nieautoryzowanego czeku trafiły do organizacji Hands of Respect. Szefuje jej były partner biznesowy córki Stana, Jerry Olivarez. W raporcie pada sugestia, że to on jest „naciągaczem”, żerującym na rodzinie Lee.

-
-

Jedno ze źródeł, które ma mieć kontakty z rodziną, donosi:

Być może wszyscy rówieśnicy i przyjaciele Stana już umarli, a on wraz z córką mają teraz dookoła siebie bandę naciągaczy i szemranych postaci. Czasami mam wrażenie, że wszyscy na tym świecie chcą go oskubać.

Źródło: The Daily Beast / zdjęcie główne: YouTube

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
0 -

Filmy tak straszne, że nie da…

Netflix opublikował w sieci listę 10 przerażających horrorów, które według użytkowników platformy są wyjątkowo straszne.…

Michalina Reda
0 -

Oficjalnie: Peter Dinklage w filmie Avengers:…

Potwierdziły się nieoficjalne informacje z początku roku - w filmie Avengers: Wojna bez granic rzeczywiście…

Dawid Muszyński
0 -

Kruk. Szepty słychać po zmroku: odcinek…

Serial Kruk. Szepty słychać po zmroku pokazuje jak dużą rolę w serialu odgrywa nie tylko…

Ocena recenzenta:
8
Michał Kujawiński
0 -

Kto dostanie najwięcej czasu ekranowego w…

Kampania promocyjna filmu Avengers: Wojna bez granic trwa w najlepsze. Dużo pracy mają też reżyserzy…

Michalina Reda
0 -

Cameo Angeliny Jolie w filmie Tomb…

Producent Tomb Raider zdradza, dlaczego nie zdecydowano się na zamieszczenie w filmie cameo Angeliny Jolie,…

Michał Kujawiński
spoilery
0 -

Fani dostrzegli potencjalny spoiler w zwiastunie…

W najnowszym zwiastunie filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, fani Harry'ego Pottera odnaleźli możliwy spoiler.

Co o tym sądzisz?