Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Stan Lee traci fortunę. Naciągacze wykorzystują jego podeszły wiek

W sieci pojawiły się niepokojące doniesienia, wedle których Stan Lee w ostatnim czasie jest systematycznie okradany przez otaczających go ludzi.

Stan Lee w ostatnim czasie musi się zmagać z rozmaitymi problemami. Kilka miesięcy temu zmarła jego żona, Joan (byli małżeństwem przez 70 lat), a w sieci zaczęły pojawiać się doniesienia o tym, że legendarny The Man miał rzekomo dopuszczać się molestowania seksualnego. Wygląda jednak na to, że na tym nie koniec kłopotów twórcy ikonicznych postaci Marvela.

Portal The Daily Beast przedstawił obszerny raport na temat sytuacji finansowej Lee – mają one znajdować się w opłakanym stanie (portal używa sformułowania „piepr… bałagan”). Wszystko przez to, że The Mana otaczają obecnie ludzie, którzy wykorzystując jego podeszły wiek systematycznie go okradają.

I tak Lee w ciągu kilku ostatnich miesięcy miał stracić 1,4 miliona dolarów z powodu „problemów technicznych” przy wykonywaniu przelewu bankowego. Z jednego z kont The Mana zniknęło z kolei 300 tysięcy dolarów, które – według doniesień – poprzez wykorzystanie nieautoryzowanego czeku trafiły do organizacji Hands of Respect. Szefuje jej były partner biznesowy córki Stana, Jerry Olivarez. W raporcie pada sugestia, że to on jest „naciągaczem”, żerującym na rodzinie Lee.

-
-

Jedno ze źródeł, które ma mieć kontakty z rodziną, donosi:

Być może wszyscy rówieśnicy i przyjaciele Stana już umarli, a on wraz z córką mają teraz dookoła siebie bandę naciągaczy i szemranych postaci. Czasami mam wrażenie, że wszyscy na tym świecie chcą go oskubać.

Źródło: The Daily Beast / zdjęcie główne: YouTube

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.