Stan Lee z gościnnym występem w Marvel’s Spider-Man

Zobacz gościnny występ Stana Lee w grze Marvel's Spider-Man. Sympatyczna ikona komiksów otrzymała niewielką rolę w grze.

Zobacz gościnny występ Stana Lee w grze Marvel's Spider-Man. Sympatyczna ikona komiksów otrzymała niewielką rolę w grze.

Michał Czubak

Michał Czubak

Wszyscy widzowie MCU znają Stana Lee z jego gościnnych występach w każdym filmie Domu Pomysłów. Teraz Marvel postanowił przenieść ikoną popkultury na wyższy poziom obsadzając ją w grze Marvel’s Spider-Man. Zobacz, w kogo tym razem wcielił się Stan the Man.

Jak widać, Stan doskonale wcielił się w swoją rolę i też wiernie został odwzorowany w grze.

Najnowsze przygoda Pajączka zadebiutują na rynku już jutro. Tytuł dostępny będzie wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

 

Źródło: youtube.com / fot. flickr

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV