Star Trek: Discovery – co dalej w 2. sezonie? Zdjęcia z 10. odcinka

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka. Co wydarzy się dalej? Zobaczcie zdjęcia.

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka. Co wydarzy się dalej? Zobaczcie zdjęcia.

Star Trek: Discovery to serial stacji CBS All Access, który jest w trakcie emisji 2. sezonu. Przed nami premiera 2. odcinka, który nosi nazwę The Red Angel. Epizod zostanie wyemitowany w USA już jutro, 21 marca.

W ramach promocji, do sieci trafiły zdjęcia z nadchodzącego odcinka. Zobaczcie galerię:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV