Repertuar kin Nowość Program TV

Star Trek: Discovery – jak bardzo zmieni się wygląd Klingonów w 2. sezonie?

Glenn Hetrick jest charakteryzatorem pracującym przy serialu Star Trek: Discovery. Zdradził ciekawostkę na temat 2. sezonu.

Glenn Hetrick zwraca uwagę, że minęło sporo czasu odkąd ostatnio widzieliśmy Klingonów w świecie serialu Star Trek: Discovery. Jego zdaniem wszystko w tyn świecie ewoluowało przez ten czas. Także sama historia.

Twórcy wielokrotnie mówili, że 2. sezon odpowie na wiele pytań na temat tego, jak ten serial wpasowuje się w oficjalny oryginalny kanon Star Treka. Być może zmiana wyglądu Klingonów będzie z tym związana.

Oto co powiedział:

– Gwarantuję ci, że Klingoni będą mieć kompletnie nowy wygląd w 2. sezonie – powiedział otwarcie w wywiadzie.

Zapowiada, że w 2. sezonie zobaczymy wiele rodów Klingonów, których wcześniej w tym serialu nie widzieliśmy. A z tym związane są różne wersje Klingonów.

– Jednym z najważniejszych dla nas aspektów w tym miejscu kanonu, było pokazanie, że rody żyją na różnych planetach. To Imperium, a nie tylko jedno miejsce. Pod koniec pierwszego sezonu widzieliśmy sześć rodów. Obiecuję, że 2. serii szerzej eksplorujemy temat tego, jak wygląda kultura Klingonów w szerszej perspektywie – wyjaśnia.

breaking
-
-

Zdradza też, że Klingoni w pierwszym sezonie nie mieli włosów, ponieważ mieliśmy do czynienia z gorliwie wierzącymi przedstawicielami tej rasy. A ta kwestia ma być właśnie związana z pozbawieniem ich włosów. Więcej na temat też powinniśmy się dowiedzieć w 2. sezonie.

Premiera w styczniu 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.