Star Trek: w serialu o Picardzie zagra Evan Evagora

Jak podają najświeższe wiadomości, nowy zaplanowany serial z cyklu Star Trek zyskał kolejnego aktora. Kim jest Evan Evagora, który zagra postać u boku Kapitana Jean Luca Picarda?

Jak podają najświeższe wiadomości, nowy zaplanowany serial z cyklu Star Trek zyskał kolejnego aktora. Kim jest Evan Evagora, który zagra postać u boku Kapitana Jean Luca Picarda?

Tagi:  star trek 

Najnowszy  serial  z serii Star Trek, który nie doczekał się jeszcze pełnego tytułu, ma być kontynuacją losów Jean-Luca Picarda, kultowej postaci z serii Star Trek: The Next Generation, która liczy aż siedem sezonów. Główną rolę, tak jak poprzednio, zagra Patrick Stewart. Najświeższe informacje podają, że na planie towarzyszyć mu będzie Evan Evagora.

Evan Evagora urodził się i dorastał w Melbourne w Australii, jednak jego korzenie to połączenie kilku światów – matka aktora pochodzi z Nowej Zelandii, a ojciec z Cypru. Jego kariera filmowa dopiero się rozpoczyna -  Evan zdążył zagrać zaledwie epizodyczną rolę w serialu Secret City. Do tej pory przede wszystkim zajmował się modelingiem.

Szczegóły związane z rolą Evagora w nowym serialu z serii Star Trek pozostają na razie tajemnicą. Na ten moment wiadomo, że nad produkcją będzie czuwał Alex Kurtzman, współtwórca i producent wykonawczy Star Trek: Discovery. Serial realizowany jest dla CBS All Access.

Źródło: deadline.com/Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV