Przeczytaj w weekend

Star Wars: Empire at War – powstanie sequel? Reżyser o możliwej kontynuacji

Star Wars: Empire at War to udana gra RTS z 2006 roku. Okazuje się, że tytuł ten może jeszcze powrócić.

Star Wars: Empire at War to udana gra RTS z 2006 roku. Okazuje się, że tytuł ten może jeszcze powrócić.

Gwiezdne Wojny na przestrzeni lat doczekały się wielu gier. Wśród nich były produkcje bardziej i mniej udane. Nie zabrakło też strategii czasu rzeczywistego - wydane w 2006 roku Star Wars: Empire At War zostało bardzo przyzwoicie ocenione i cieszyło się dużą popularnością wśród graczy i miłośników tego uniwersum.

Okazuje się, że po latach jest jeszcze szansa na kontynuację tej produkcji. Informację te wyjawił Ted Morris, który pełnił rolę reżysera Star Wars: Empire At War. Jeden z fanów gry napisał do niego maila z pytaniem o to, czy po remasterze serii Command & Conquer można będzie liczyć na podobne zabiegi z Empire at War lub sequel tej produkcji. Odpowiedź reżysera daje nadzieje na to, że z czasem tytuł ten może w jakiejś formie powrócić.

Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa i podzielę się nimi z resztą zespołu. Chcielibyśmy pracować nad sequelem Empire at War i rozmawialiśmy o tym z EA. Myślę, że są tym zainteresowani, ale póki co chcą abyśmy w pełni skupili się na remasterze Command & Conquer. Jeśli coś z tego będzie to bez wątpienia damy wszystkim znać - napisał w odpowiedzi Ted Morris. 

Źródło: starwarsnet.com / fot. Disney Interactive

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV