Star Wars: Galaxy's Edge - nowe informacje o parku rozrywki. Zdjęcia i panel ze Star Wars Celebration

Star Wars: Galaxy's Edge to pierwszy oficjalny park Gwiezdnych Wojen w Disneylandzie. Poznajcie nowe informacje i zobaczcie obszerny materiał wideo.

Star Wars: Galaxy's Edge to pierwszy oficjalny park Gwiezdnych Wojen w Disneylandzie. Poznajcie nowe informacje i zobaczcie obszerny materiał wideo.

Star Wars: Galaxy's Edge to oczekiwana przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen atrakcja, która powstaje w amerykańskim Disneylandzie. Będzie to pierwszy oficjalny park Gwiezdnej Sagi, w którym na uczestników czeka wiele nieoczekiwanych atrakcji i przygód związanych z fabułą całego kanonu. Akcja ma rozgrywać się tuż po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi, przed Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, a każdy pracownik kompleksu będzie grać jakąś postać w świecie Gwiezdnych Wojen, by zapewnić pełną immersję świata przedstawionego.

Zgodnie z nowymi informacjami, możemy spodziewać się także powrotu znanych postaci. Jak podaje portal Entertainment Weekly, w roli Mistrza Yody powróci Frank Oz - aktor ponownie użyczy swojego głosu postaci, w którą wcielał się w każdej z dotychczasowych części. Poznajcie też inne atrakcje, jakie czekają na uczestników - opisy i szkice koncepcyjne prezentujemy w poniższej galerii:

Do sieci trafiła także relacja z panelu Star Wars: Galaxy's Edge podczas Star Wars Celebration. Zobaczcie, jak atrakcję zapowiadają twórcy:

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV