Star Wars: Galaxy's Edge - nowe informacje o parku rozrywki. Zdjęcia i panel ze Star Wars Celebration

Star Wars: Galaxy's Edge to pierwszy oficjalny park Gwiezdnych Wojen w Disneylandzie. Poznajcie nowe informacje i zobaczcie obszerny materiał wideo.

Star Wars: Galaxy's Edge to pierwszy oficjalny park Gwiezdnych Wojen w Disneylandzie. Poznajcie nowe informacje i zobaczcie obszerny materiał wideo.

Star Wars: Galaxy's Edge to oczekiwana przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen atrakcja, która powstaje w amerykańskim Disneylandzie. Będzie to pierwszy oficjalny park Gwiezdnej Sagi, w którym na uczestników czeka wiele nieoczekiwanych atrakcji i przygód związanych z fabułą całego kanonu. Akcja ma rozgrywać się tuż po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi, przed , a każdy pracownik kompleksu będzie grać jakąś postać w świecie Gwiezdnych Wojen, by zapewnić pełną immersję świata przedstawionego.

Zgodnie z nowymi informacjami, możemy spodziewać się także powrotu znanych postaci. Jak podaje portal Entertainment Weekly, w roli Mistrza Yody powróci Frank Oz - aktor ponownie użyczy swojego głosu postaci, w którą wcielał się w każdej z dotychczasowych części. Poznajcie też inne atrakcje, jakie czekają na uczestników - opisy i szkice koncepcyjne prezentujemy w poniższej galerii:

Do sieci trafiła także relacja z panelu Star Wars: Galaxy's Edge podczas Star Wars Celebration. Zobaczcie, jak atrakcję zapowiadają twórcy:

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV