Gwiezdne wojny - Kylo Ren i Rey wśród nowych zestawów zabawek od Hasbro [ZDJĘCIA]

Podczas Star Wars Celebration w Chicago Hasbro zaprezentowało zdjęcia swoich nowych produktów opartych o filmy z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Podczas Star Wars Celebration w Chicago Hasbro zaprezentowało zdjęcia swoich nowych produktów opartych o filmy z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Dwa dni temu odbył się Star Wars Celebration w Chicago, gdzie m.in. pokazano pierwszy teaser filmu . Jego obszerną analizę możecie przeczytać w naszym serwisie. Zaprezentowano jednak także nowe zestawy zabawek, które trafią na sklepowe półki wiosną tego roku.

Zdjęcia pochodzą od dziennikarzy portalu ComicBook.com, którzy obecni byli podczas panelu Hasbro. Widzimy, że wśród zestawów są m.in. Kylo Ren i Rey. Zobaczcie zdjęcia zabawek:

Premiera filmu w grudniu.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Disney

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Gina Torres

Gina Torres

ur. 1969, kończy 50 lat

Al Pacino

Al Pacino

ur. 1940, kończy 79 lat

Anna Radwan-Gancarczyk

Anna Radwan-Gancarczyk

ur. 1966, kończy 53 lat

Jeffrey DeMunn

Jeffrey DeMunn

ur. 1947, kończy 72 lat

Andrea Osvárt

Andrea Osvárt

ur. 1979, kończy 40 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV