Przeczytaj w weekend

Star Wars Jedi: Upadły zakon będzie udaną grą? EA spodziewa się sukcesu

Twórcy i wydawca są pewni jakości gry Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Twórcy i wydawca są pewni jakości gry Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to nadchodząca gra akcji od studia Respawn Entertainment, w której gracze wcielą się w młodego padawana. Bohaterowi udało się ujść z życiem z pogromu Jedi po Rozkazie 66. Twórcy zapewniają, że będzie to rozbudowana produkcja dla jednego gracza z przystępnym, a jednocześnie dającym duże możliwości systemem walki. Dodatkowo od samego początku zaznaczają oni, że zabraknie tutaj mikrotransakcji i lootboksów.

Deweloperzy są przekonani, że gra będzie dopracowana i spełni oczekiwania fanów. W wywiadzie z PlayStation Magazine wspomina o tym Stig Asmussen, reżyser Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Kiedy przychodzę do pracy każdego dnia i czuję tę energię w studio, kiedy sięgam po kontroler i widzę, że tworzymy coś naprawdę dobrego, sprawia to, że czuje się świetnie, jesteśmy na właściwej drodze. Jestem przekonamy, że zmierzamy w dobrym kierunku.  

O sukcesie gry przekonany jest również wydawca - Electronic Arts. Prezes firmy, Andrew Wilson, wyjawił, że do 31 marca 2020 roku spodziewa się, że po produkcję tę sięgnie od 6 do 8 milionów graczy.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje 15 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej na temat gry dowiemy się już w czerwcu w trakcie imprezy EA Play.

Źródło: comicbook.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

MyAnna Buring

MyAnna Buring

ur. 1979, kończy 40 lat

Daniella Alonso

Daniella Alonso

ur. 1978, kończy 41 lat

Mireille Enos

Mireille Enos

ur. 1975, kończy 44 lat

Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

ur. 1985, kończy 34 lat

Billie Piper

Billie Piper

ur. 1982, kończy 37 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV