Star Wars Jedi: Upadły zakon będzie udaną grą? EA spodziewa się sukcesu

Twórcy i wydawca są pewni jakości gry Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Twórcy i wydawca są pewni jakości gry Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to nadchodząca gra akcji od studia Respawn Entertainment, w której gracze wcielą się w młodego padawana. Bohaterowi udało się ujść z życiem z pogromu Jedi po Rozkazie 66. Twórcy zapewniają, że będzie to rozbudowana produkcja dla jednego gracza z przystępnym, a jednocześnie dającym duże możliwości systemem walki. Dodatkowo od samego początku zaznaczają oni, że zabraknie tutaj mikrotransakcji i lootboksów.

Deweloperzy są przekonani, że gra będzie dopracowana i spełni oczekiwania fanów. W wywiadzie z PlayStation Magazine wspomina o tym Stig Asmussen, reżyser Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Kiedy przychodzę do pracy każdego dnia i czuję tę energię w studio, kiedy sięgam po kontroler i widzę, że tworzymy coś naprawdę dobrego, sprawia to, że czuje się świetnie, jesteśmy na właściwej drodze. Jestem przekonamy, że zmierzamy w dobrym kierunku.  

O sukcesie gry przekonany jest również wydawca - Electronic Arts. Prezes firmy, Andrew Wilson, wyjawił, że do 31 marca 2020 roku spodziewa się, że po produkcję tę sięgnie od 6 do 8 milionów graczy.

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutuje 15 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej na temat gry dowiemy się już w czerwcu w trakcie imprezy EA Play.

Źródło: comicbook.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV