Stranger Things - nowe szczegóły 3. sezonu serialu [ZDJĘCIA]

Twórcy i obsada serialu Stranger Things wypowiedzieli się o 3. sezonie serialu.

Twórcy i obsada serialu Stranger Things wypowiedzieli się o 3. sezonie serialu.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  stranger things 

Stranger Things powróci z 3. sezonem już 4 lipca w ofercie platformy Netflix. Jego akcja dzieje się latem 1985 roku. W nim główni bohaterowie, którzy walczyli już z zagrożeniami nie z tego świata będą musieli zmierzyć się z nowym problemem - dojrzewaniem. Matt Duffer, współtwórca serialu zdradził w rozmowie z Entertainment Weekly, że chciał wraz z bratem Rossem zbadać w tym sezonie temat zmian, dojrzewania głównych bohaterów, które w serialu będzie kłopotliwe, niezręczne i bolesne. Natomiast Hawkins stanie się po raz kolejny areną dla strasznych wydarzeń. Duffer wyjawił, że Łupieżca Umysłów nadal znajduje się w krainie Upside Down, jednak złoczyńca być może znajdzie inną drogę, aby powrócić do miasteczka.

David Harbour wcielający się w Hoppera zdradził natomiast, że jego bohater w tym sezonie będzie robił wielkie rzeczy związane z akcją, ale również będzie musiał sobie poradzić z wychowaniem Eleven, która znajduje się w związku z Mikiem. Hopper będzie szukał u Joyce porady jak radzić sobie z wychowaniem dziecka jako samotny rodzic. Natomiast Gaten Matarazzo zdradził, że w nowym sezonie grany przez niego Dustin oraz Steve dostaną sporo czasu na ekranie, tworząc ciekawy bromance.

Millie Bobby Brown grająca Eleven była niedawno gościem programu Jimmy'ego Fallona. Młoda aktorka zmierzyła się z gospodarzem programu w bitwie na piosenki. Zobaczcie wideo z pojedynku:

Pojawiły się również nowe zdjęcia promujące 3. sezon (są dostępne na początku galerii):

Źródło: EW.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV