Superman – Cavill i Snyder odnoszą się do nowych pogłosek

Od wczoraj słyszy się, że Henry Cavill może już nie zagrać Supermana. Teraz sytuację skomentował sam aktor, a grafiką od siebie podzielił się także Zack Snyder.

Od wczoraj słyszy się, że Henry Cavill może już nie zagrać Supermana. Teraz sytuację skomentował sam aktor, a grafiką od siebie podzielił się także Zack Snyder.

Michalina Reda

Michalina Reda

Wczoraj świat obiegła pogłoska, że Henry Cavill nie zagra już Supermana, ponieważ jego umowa z Warner Bros. została zakończona. Między innymi to dlatego aktor mógł podjąć rolę w serialu The Witcher, co normalnie byłoby trudne z uwagi na jego kontrakt. Informacjami dzieli się prestiżowy portal The Hollywood Reporter, jednak jedynym oświadczeniem ze strony Warner Bros. jest na tę chwilę lakoniczne:

Chociaż nie zostały podjęte żadne decyzje dotyczące przyszłych filmów o Supermanie, zawsze żywiliśmy głęboki szacunek wobec Henry’ego Cavilla. To pozostaje niezmienne.

Jak zatem widać, nadal trudno o konkrety i choć nie ma jasnego potwierdzenia tych rewelacji, nikt ich także nie dementuje.

Henry Cavill już nie będzie Supermanem?

Sprawy nie ułatwia także sam Cavill. Aktor wreszcie odniósł się do pogłosek... a przynajmniej można tak powiedzieć, ponieważ opublikował w sieci krótkie wideo wskazując wczorajszy pełen rewelacji dzień. W klipie widzimy go z zabawkowym Supermanem, jednak brak z jego strony dodatkowego słowa komentarza. Fani zakładają, że aktor zwyczajnie sobie żartuje i że subtelnie sygnalizuje nam, że nadal jest w roli. Nie brak jednak i takich głosów, które w powolnym opuszczaniu figurki dopatrują się właśnie pożegnania. Jak byście to zinterpretowali?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Today was exciting #Superman

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Do sytuacji odniósł się również Zack Snyder, jednak podobnie jak Cavill - on również nie mówi wprost, co ma na myśli. Przypomnijmy, że Snyder to reżyser filmu Człowiek ze stali, w którym Cavill debiutował jako superbohater. Reżyser podzielił się krótkim scenorysem z udziałem odlatującego Supermana. Pod spodem napisał jedynie "It's not an S", linię z wspomnianego filmu, którą wypowiadał sam Cavill.

Zack Snyder - Superman
źródło: Zack Snyder / vero.com

Michael B. Jordan kandydatem na Supermana

Sprawa nadal jest gorąca, a sieć zalewają kolejne pogłoski. Gdy tylko poznamy więcej szczegółów, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV