Przeczytaj w weekend

Świątecznie od Terry’ego Pratchetta. Jutro premiera książki

Sztuczna broda Świętego Mikołaja to kolejna książka Terry'ego Pratchetta. Przeczytajcie o szczegółach nadchodzącej premiery.

Sztuczna broda Świętego Mikołaja to kolejna książka Terry'ego Pratchetta. Przeczytajcie o szczegółach nadchodzącej premiery.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Już jutro, 27 listopada, Dom Wydawniczy Rebis wyda nową na naszym rynku książkę Terry Pratchett. Będzie to zbiór świątecznych opowiadań dla młodszych czytelników zatytułowany Father Christmas's Fake Beard.

Jest to kolejna pozycja w ofercie wydawnictwa, która przybliża polskim czytelnikom krótkie formy Terry'ego Pratchetta, przede wszystkim z początkowego etapu jego kariery pisarskiej. Wcześniej w nasze ręce oddane zostały m.in. Dragons at Crumbling Castle czy The Witch’s Vacuum Cleaner.

Poniżej znajdziecie okładkę i opis Sztucznej brody Świętego Mikołaja:

Sztuczna broda Swietego Mikolaja - okładka
Źródło: Rebis

Czy zdarzyło ci się kiedyś pomyśleć, że Boże Narodzenie mogłoby wyglądać inaczej?
Kolędy, prezenty, zimne ognie – wszystko to już nieco... trąci nudą.
Cóż więc powiesz na wielkie eksplodujące ciasto świąteczne, na paskudnego oswojonego bałwana śniegowego albo sympatyczną gadającą kuropatwę w koronie gruszy? A gdyby tak Święty Mikołaj zatrudnił się w zoo, narozrabiał w sklepie z zabawkami albo nawet został… aresztowany za włamanie?!
Zanurkuj w fantastycznie zabawny świat sir Terry’ego Pratchetta i wpadnij na świąteczną bajkową ucztę niepodobną do innych. Jedenaście opowiastek sprawi, że najpierw parskniesz, potem zakwiczysz, a wreszcie popłaczesz się ze śmiechu i już nigdy nie pomyślisz o Bożym Narodzeniu tak jak dawniej.

Źródło: Rebis / fot. Rebis

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV