Przeczytaj w weekend

Syn powróci. Powstanie 2. sezon

Nowy serial stacji AMC cieszy się wystarczającą popularnością, by dostać 2. sezon. Oficjalnie ogłoszono zamówienie.

Nowy serial stacji AMC cieszy się wystarczającą popularnością, by dostać 2. sezon. Oficjalnie ogłoszono zamówienie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Syn 

AMC ogłasza, że 2. sezon serialu The Son ma mieć 10 odcinków. Podstawą fabuły jest książka pod tym samym tytułem autorstwa Philippa Meyera.

Czytaj także: Recenzja 1. odcinka Syna

W oświadczeniu stacji czytamy że serial kontynuuje tradycję tworzenia westernów w ich telewizji. Twierdzą, że ich misją jest zaspokajanie oczekiwań fanów westernów.

Serial emitowany jest u nas na antenie AMC Polska.

 

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV