Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Tak wygląda Fortnite na Androida. Pierwszy gameplay trafił do sieci

Data premiery gry w wersji na urządzenia z Androidem nie jest jeszcze znana, ale już teraz możemy spojrzeć na fragmenty rozgrywki.

W tym roku Fortnite trafiło na pierwsze platformy mobilne – urządzenia z systemami iOS oraz Switcha, czyli konsolę Nintendo, która również pozwala na przenośną zabawę. Na tym jednak nie koniec i gra ma trafić też na smartfony i tabletem z systemem Android.

W ciągu kilku ostatnich dni otrzymaliśmy sporo nowych informacji na ten temat. Ujawniono, że do zakupu Galaxy S9 Note dołączany będzie pakiet wirtualnej waluty do gry (15 tysięcy V-bucks), zaś sama gra nie pojawi się w sklepie Google Play – zamiast tego dystrybuowana będzie za pośrednictwem strony twórców.

-
Plotka
-

Teraz zaś otrzymaliśmy możliwość spojrzenia na to, jak rozgrywka prezentować się będzie na Androidzie. Oczywiście, pod względem rozgrywki to nadal ten sam tytuł, co na innych platformach. Pozytywne wrażenie robi oprawa i wydajność, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że Fortnite odpalono tu na Samsungu Galaxy S9+, jednym z najpotężniejszych smartfonów na rynku.

Źródło: youtube.com / fot. Epic Games

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.