Tak wygląda Jason Todd w serialu Titans. Zobacz zdjęcia z planu

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu Titans - widoczny na nich jest m.in. Jason Todd.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu Titans - widoczny na nich jest m.in. Jason Todd.

Prace na planie serialu Titans trwają w najlepsze. Do sieci trafiły tymczasem nowe zdjęcia z planu - widoczny na nich jest m.in. ekranowy Jason Todd, w którego rolę wcieli się Curran Walters. Przypomnijmy, że w komiksach postać ta była drugim Robinem. Ostatecznie Todd został zamordowany przez Jokera, jednak po wskrzeszeniu zaczął działać jako zaciekły przeciwnik Batmana, Red Hood.

Serial ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Źródło: cosmicbooknews.com / zdjęcie główne: WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV