Przeczytaj w weekend

Teaser 4. sezonu serialu Bibliotekarze. Jest data premiery

W sieci pojawił się nowy teaser 4. sezonu serialu Bibliotekarze. Produkcja powróci na antenę jeszcze w tym roku.

W sieci pojawił się nowy teaser 4. sezonu serialu Bibliotekarze. Produkcja powróci na antenę jeszcze w tym roku.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Librarians to serial stacji TNT, który na początku roku otrzymał zamówienie na 4. sezon. Teraz w sieci pojawił się nowy teaser zapowiadający nadchodzącą odsłonę. Zobaczcie wideo:

Czytaj także: Mgła skasowana. Nie będzie 2. sezonu

W obsadzie są Rebecca Romijn, Christian Kane, Lindy Booth, Noah Wyle i John Harlan Kim. Serial powróci na antenę 20 grudnia 2017 roku, z dwuodcinkową premierą.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: TNT

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV