Teddy Sears w obsadzie serialu 24: Legacy

Producenci nowej wersji serialu 24 godziny pt. 24: Legacy kompletują obsadę. Dołączył do niej Teddy Sears, aktor znany z występów w serialu Flash.

Producenci nowej wersji serialu 24 godziny pt. 24: Legacy kompletują obsadę. Dołączył do niej Teddy Sears, aktor znany z występów w serialu Flash.

Teddy Sears w serialu 24: Legacy wcieli się w Keitha Mullinsa, nowego szefa CTU (Counter Terrorist Unit). Aktor dołączył do Coreya Hawkinsa i Mirandy Otto, którzy zagrają w produkcji główne role. Sears znany jest z roli Jaya Garricka w serialu The Flash.

24: Legacy opowiada o Eriku Carterze (Hawkins), byłym żołnierzu uznanym za bohatera. Po zakończeniu służby Carter postanowił zamieszkać ze swoją żoną Nicole w Virginii. Tam jednak nie jest w stanie zaznać spokoju i ostatecznie zwraca się do CTU z prośbą o uratowanie jego życia oraz powstrzymanie jednego z największych ataków terrorystycznych na amerykańskiej ziemi. Miranda Otto wcieli się w byłą szefową CTU, która jest żoną amerykańskiego senatora.

Czytaj także: Patrick Swayze ma już swojego następcę w telewizyjnym remake’u Dirty Dancing

Serial tworzy 20th Century Fox Television oraz producenci: Howard Gordon, Brian Grazer, Manny Coto, Evan Katz i Kiefer Sutherland. Jeśli pilotowy odcinek spodoba się władzom stacji FOX, 24: Legacy otrzyma zamówienie 12 odcinków 1. sezonu.

Źródło: comingsoon / Fot. CW

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV