Teen Spirit – Elle Fanning i Agnieszka Grochowska w jednym filmie. Zobacz zwiastun

Teen Spirit to nadchodzący film o wschodzącej gwieździe muzyki, w którą wciela się Elle Fanning. Zobaczcie zwiastun.

Teen Spirit to nadchodzący film o wschodzącej gwieździe muzyki, w którą wciela się Elle Fanning. Zobaczcie zwiastun.

Teen Spirit to nadchodzący film, którego główną bohaterką jest nastoletnia Violet. Dziewczyna żyje wraz ze swoją matką na wsi, gdzie ma wiele codziennych obowiązków, jednak gdy znajduje się sama, nieustannie ćwiczy śpiew. Jej największym marzeniem jest zostanie gwiazdą muzyki pop i gdy pewnego dnia Violet trafia na ogłoszenie o konkursie talentów, postanawia wziąć w nim udział.

W roli głównej występuje Elle Fanning, zaś jej matkę gra polska aktorka, Agnieszka Grochowska. Film jest pełnometrażowym debiutem Maxa Minghelli, którego znamy z roli Nicka w serialu Opowieść podręcznej. Zobaczcie zwiastun:

W obsadzie są również Rebecca Hall i Zlatko Buric. Film miał już swoją premierę na Festiwalu w Toronto, zaś do zagranicznych kin wejdzie 5 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV