Terry O’Quinn w nowym serialu stacji FOX

Terry O'Quinn zagra jedną z głównych ról w nowym serialu stacji FOX pt. "Gang Related". Aktor zastąpił Toma Berengera, który niedawno zrezygnował z angażu w ten projekt.

Terry O'Quinn zagra jedną z głównych ról w nowym serialu stacji FOX pt. "Gang Related". Aktor zastąpił Toma Berengera, który niedawno zrezygnował z angażu w ten projekt.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Fabuła produkcji skupia się na Ryanie Lopezie (Ramon Rodrigiez) - członku gangu, który zostaje wysłany do San Francisco, by zinfiltrować tamtejszy komisariat policji. Bohater musi balansować pomiędzy zaufaniem wobec swojego gangu, a także utrzymywać przykrywkę wśród współpracowników.

Terry O'Quinn zagra Sama Chapela, twardego szefa oddziału zajmującego się rozpracowywaniem gangów. Twórcami serialu są: Chris Morgan, Allen Hughes i Brian Grazer.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV