The Batman - kompozytor Michael Giacchino pochlebnie o filmie [SDCC 2019]

Stały współpracownik i przyjaciel Matta Reevesa w czasie Comic-Conu w San Diego powiedział kilka słów o produkcji The Batman.

Stały współpracownik i przyjaciel Matta Reevesa w czasie Comic-Conu w San Diego powiedział kilka słów o produkcji The Batman.

Jak wiadomo już od jakiegoś czasu Matt Reeves pracuje obecnie nad filmem The Batman, który zadebiutuje w 2021 roku. Na trwającym obecnie San Diego Comic-Conie swoje spotkanie z fanami miał Michael Giacchino, kompozytor, który współpracował z reżyserem przy filmach Pozwól mi wejść, Projekt: Monster, Ewolucja planety małp oraz Wojna o planetę małp. Na panelu postanowił powiedzieć kilka słów o nadchodzącym filmie o Mrocznym Rycerzu. Stwierdził, że Reeves pracuje bardzo ciężko, aby zrobić dobry film. Zdradził, że reżyser pokazał mu kilka rzeczy, które chce użyć w produkcji i stwierdził, że są naprawdę niesamowite. Na koniec spotkania Giacchino namówił publiczność, aby do kamery wykrzyknęła zdanie skierowane do Reevesa. Brzmiało ono Hej, Matt, nie spieprz naszego filmu o Batmanie. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Co ciekawe jeszcze nie ogłoszono kompozytora, który stworzy muzykę do widowiska. Być może swoją wypowiedzią Giacchino potwierdził, że to on będzie pracował przy projekcie. O tym zapewne dowiemy się niedługo.

Źródło: indiewire.com/zdjęcie główne: tribune.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV