The Batman – scenariusz będzie gotowy przed końcem roku? Nowe pogłoski

The Batman to zapowiedziany film komiksowy DC, nad którym w pocie czoła pracuje Matt Reeves. Zgodnie z nowymi informacjami, scenariusz produkcji może być gotowy jeszcze przed końcem roku.

The Batman to zapowiedziany film komiksowy DC, nad którym w pocie czoła pracuje Matt Reeves. Zgodnie z nowymi informacjami, scenariusz produkcji może być gotowy jeszcze przed końcem roku.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Batman to projekt zapowiedziany już dawno temu, jednak o jego obecnym statusie wciąż niewiele wiadomo. Do sieci co jakiś czas trafiają nowe pogłoski i spekulacje, a część z nich wskazywała na to, że być może prace na planie ruszą w przyszłym roku. Choć nie zostało to podane oficjalnie, kolejna plotka na temat filmu w pewnym sensie może to potwierdzać - jak podają zagraniczne portale, scenariusz filmu jest już prawie gotowy.

Już jakiś czas temu mówiono o tym, że reżyser i scenarzysta, Matt Reeves, przekazał pierwszy koncept scenariusza włodarzom studia Warner Bros. Teraz rzekomo nanosi ostatnie poprawki i ostateczny scenariusz będzie gotowy jeszcze przed końcem kalendarzowego roku. Źródłem tych informacji jest Umberto Gonzalez z portalu The Wrap, który dysponuje wieloma ciekawostkami i nowinkami na temat tej konkretnej produkcji. Jak mówi, nowy scenariusz rzeczywiście miałby skupić się na młodszym Batmanie (o czym słychać było w wielu pogłoskach) i będzie niczym innym jak origin story bohatera. Producenci Warner Bros. mają rzekomo być nim zachwyceni.

Pamiętajmy, że wciąż nie ma oficjalnych potwierdzeń od studia - nie jest pewne, że film rzeczywiście skupi się na młodszym bohaterze (oznaczałoby to, że Ben Affleck raczej nie powróci do głównej roli, a pogłoski na ten temat są doprawdy różne). Będziemy informować o rozwoju sprawy - jeżeli scenariusz faktycznie jest na ukończeniu, konkrety mogą pojawiać się już niebawem.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV