Repertuar kin Nowość Program TV

The Batman – scenariusz będzie gotowy przed końcem roku? Nowe pogłoski

The Batman to zapowiedziany film komiksowy DC, nad którym w pocie czoła pracuje Matt Reeves. Zgodnie z nowymi informacjami, scenariusz produkcji może być gotowy jeszcze przed końcem roku.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

The Batman to projekt zapowiedziany już dawno temu, jednak o jego obecnym statusie wciąż niewiele wiadomo. Do sieci co jakiś czas trafiają nowe pogłoski i spekulacje, a część z nich wskazywała na to, że być może prace na planie ruszą w przyszłym roku. Choć nie zostało to podane oficjalnie, kolejna plotka na temat filmu w pewnym sensie może to potwierdzać – jak podają zagraniczne portale, scenariusz filmu jest już prawie gotowy.

Już jakiś czas temu mówiono o tym, że reżyser i scenarzysta, Matt Reeves, przekazał pierwszy koncept scenariusza włodarzom studia Warner Bros. Teraz rzekomo nanosi ostatnie poprawki i ostateczny scenariusz będzie gotowy jeszcze przed końcem kalendarzowego roku. Źródłem tych informacji jest Umberto Gonzalez z portalu The Wrap, który dysponuje wieloma ciekawostkami i nowinkami na temat tej konkretnej produkcji. Jak mówi, nowy scenariusz rzeczywiście miałby skupić się na młodszym Batmanie (o czym słychać było w wielu pogłoskach) i będzie niczym innym jak origin story bohatera. Producenci Warner Bros. mają rzekomo być nim zachwyceni.

Pamiętajmy, że wciąż nie ma oficjalnych potwierdzeń od studia – nie jest pewne, że film rzeczywiście skupi się na młodszym bohaterze (oznaczałoby to, że Ben Affleck raczej nie powróci do głównej roli, a pogłoski na ten temat są doprawdy różne). Będziemy informować o rozwoju sprawy – jeżeli scenariusz faktycznie jest na ukończeniu, konkrety mogą pojawiać się już niebawem.

-
-

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.