Przeczytaj w weekend

The Conners – Matthew Broderick w obsadzie. Kogo zagra?

The Conners to spin-off serialu Roseanne. Kogo zagra Matthew Broderick?

The Conners to spin-off serialu Roseanne. Kogo zagra Matthew Broderick?

Michalina Reda

Michalina Reda

The Conners to spin-off skasowanego serialu Roseanne. Główna aktorka nie powróciła w obsadzie, a fabuła skupia się na pozostałych członkach rodziny.

Dziś poinformowano, że do obsady produkcji dołączył Matthew Broderick. Aktor zagra Petera, który w serialu nawiąże romantyczną relację z Jackie, w którą wciela się Laurie Metcalf. Potwierdzono, że Broderick zadebiutuje w halloweenowym odcinku The Conners - w epizodzie, który zostanie wyemitowany 30 października.

Wraz z ogłoszeniem angażu Brodericka, potwierdzono także, że już w kolejnym odcinku serialu powróci Johnny Galecki. Grany przez niego David odwiedzi dom Connerów ze swoją nową dziewczyną Blue (w tej roli Juliette Lewis).

The Conners - 2. odcinek serialu będzie miał swoją premierę 23 października.

Źródło: thewrap.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV