The End of the F***ing World - zdjęcia z 2. sezonu. Kiedy premiera?

The End of the F***ing World to dobrze oceniany serial Netflixa, który powróci z 2. sezonem. Zobaczcie zdjęcia.

The End of the F***ing World to dobrze oceniany serial Netflixa, który powróci z 2. sezonem. Zobaczcie zdjęcia.

The End of the F***ing World to historia nastolatków-outsiderów, którzy postanawiają uciec od opresyjnej rzeczywistości. Opresyjnej oczywiście wyłącznie w ich mniemaniu - główni bohaterowie to buntujące się, niedojrzałe jednostki których działania ciągną za sobą coraz poważniejsze konsekwencje. Fabuła układa się w prawdziwą serię niefortunnych zdarzeń, a młodzi ludzie popadają w coraz większą panikę, jeśli chodzi o ścigającą ich odpowiedzialność.

Serial otrzymał zamówienie także na sezon 2., a teraz wiemy już, kiedy odbędzie się jego premiera - nowe odcinki The End of the F***ing World zadebiutują w listopadzie tego roku. Na razie nie padła konkretna data, jednak możemy rzucić okiem na zdjęcia z nowej odsłony - widzimy na nich Alyssę oraz nową bohaterkę, Bonnie, również outsiderkę z niespokojną przeszłością. Wiadomo, że akcja 2. sezonu rozpocznie się dwa lata po wydarzeniach z finału.

Charlie Covell powraca jako scenarzysta serialu. Murray Ferguson, Ed Macdonald, Andy Baker, Charlie Covell, Dominic Buchanan i Jonathan Entwistle są producentami wykonawczymi.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV