Przeczytaj w weekend

Far Cry: New Dawn – zwiastun gry przedstawia świat po apokalipsie

Far Cry: New Dawn to nowa odsłona popularnej serii Ubisoftu. Do sieci trafił zwiastun tej produkcji.

Far Cry: New Dawn to nowa odsłona popularnej serii Ubisoftu. Do sieci trafił zwiastun tej produkcji.

W sieci pojawił się pierwszy teaser nowej odsłony serii Far Cry, sugerujący klimaty postapokaliptyczny. Materiał zdradził, że pełną zapowiedź tej produkcji zobaczymy na imprezie The Game Awards 2018 i tak faktycznie się stało. W trakcie wydarzenia ujawniono tytuł gry - to Far Cry: New Dawn.

Gra przeniesie nas do postapokaliptycznego świata, w którym zmierzymy się z niebezpiecznymi przeciwnikami. Nie zabraknie tu również możliwości wytwarzania wyjątkowych broni ze znalezionych przedmiotów. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii serii, gra będzie bezpośrednim sequelem - ponownie zwiedzimy tu Hope County, ale wiele lat później.

Na imprezie pokazano również zwiastun tej produkcji - znajdziecie go poniżej. Premiera już 15 lutego.

Źródło: youtube.com / fot. Ubisoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV