Przeczytaj w weekend

Marvel Ultimate Alliance 3 – zobacz zwiastun nowej gry na wyłączność Nintendo Switch

Marvel Ultimate Alliance 3 będzie kontynuacją serii, której ostatnia odsłona ukazała się w roku 2009.

Marvel Ultimate Alliance 3 będzie kontynuacją serii, której ostatnia odsłona ukazała się w roku 2009.

W trakcie tegorocznej imprezy The Game Awards 2018 nie zabrakło zaskoczeń. Jednym z nich była zapowiedź kolejnej odsłony serii Marvel: Ultimate Alliance, której poprzednie części ukazały się odpowiednio w roku 2006 i 2009. Nowa produkcja, z podtytułem Black Order, będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo Switch i zadebiutuje w 2019 roku.

Zaprezentowany zwiastun zdradza, że pod względem rozgrywki nadal będzie to RPG akcji, w którym wcielimy się w bohaterów Marvela - m.in. członków grup Avengers, Strażnicy Galaktyki i X-Men.

Źródło: youtube.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV