Przeczytaj w weekend

The Good Cop skasowany. Nie będzie 2. sezonu

The Good Cop nie spotkał się z zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Serial został zakończony po 1. sezonie.

The Good Cop nie spotkał się z zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Serial został zakończony po 1. sezonie.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Good Cop to lekki serial komediowo-kryminalny z Tonym Danzą i Joshem Grobanem. Za sterami stał Andy Breckman (twórca detektywa Monka), który niestety nie powtórzy sukcesu z kolejną produkcją. Serial przeszedł bez echa, więc można założyć, że zainteresowanie nim w Netflixie nie było zbyt duże.

Platforma Netflix w oświadczeniu dla portalu Deadline podziękowała twórcom za pracę i wyraziła swoją wdzięczność. Powodów nie wyjawili.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV