The Good Doctor, For The People i Ten Days in the Valley – pełne zwiastuny nowych seriali ABC

W nowej ramówce ABC pojawia się dużo świeżych tytułów. Zobaczcie pełne zwiastuny The Good Doctor, For The People oraz dramatu Ten Days in the Valley.

W nowej ramówce ABC pojawia się dużo świeżych tytułów. Zobaczcie pełne zwiastuny The Good Doctor, For The People oraz dramatu Ten Days in the Valley.

W nowym sezonie emisyjnym stacji ABC zobaczymy komedie, dramaty, kryminały, a także produkcje medyczne i prawnicze. Stacja opublikowała pełne zwiastuny trzech kolejnych nowości, jakie dołączają do jesiennej bądź wiosennej ramówki - są to The Good Doctor, For The People oraz Ten Days in the Valley.

Czytaj także: Pełne zwiastuny seriali The Crossing, Deception i The Gospel of Kevin

Fabuła The Good Doctor skupia się na tytułowym lekarzu, jakim jest Shaun Murphy (w tej roli Freddie Highmore). Mężczyzna cierpi na autyzm i ma trudności z nawiązywaniem kontaktów interpersonalnych. Nie przeszkadza mu to jednak w wykonywaniu pracy - jako geniusz z dziedziny medycyny, zostaje najlepszym chirurgiem.

For the People to historia dwójki młodych prawników, którzy będą musieli zmierzyć się nie tylko z wielkimi sprawami federalnymi, ale również ze skomplikowanymi problemami w życiu osobistym. W rolach głównych wystąpią Britne Oldford i Lyndon Smith.

Ten Days in the Valley opowiada historię przepracowanej producentki telewizyjnej, która jest jednocześnie samotną matką. W pewnym momencie jej córka znika w tajemniczych okolicznościach. W roli głównej dramatu pojawi się Kyra Sedgwick.

Spośrd wyżej wymienionych seriali, tylko For The People ukaże się na antenie w sezonie wiosenno-letnim przyszłego roku. Dwa pozostałe będzie zostaną wyemitowane jesienią 2017 - The Good Doctor będzie można oglądać w poniedziałki o 22:00, zaś Ten Days in the Valley - w niedziele o 22:00.

Źródło: tvline.com, parade.com / zdjęcie główne: ABC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV