Przeczytaj w weekend

The Little Drummer Girl: BBC i AMC ekranizuje powieść Le Carré’a

Po sukcesie Nocnego recepcjonisty szykuje się kolejny serial na podstawie powieści sensacyjnej Johna Le Carré'a. Oto szczegóły.

Po sukcesie Nocnego recepcjonisty szykuje się kolejny serial na podstawie powieści sensacyjnej Johna Le Carré'a. Oto szczegóły.

BBC i AMC podjęło decyzję o nakręceniu miniserialu The Little Drummer Girl będącego adaptacją powieści John le Carréz 1983 roku. Będzie to sześcioodcinkowa produkcja, a zdjęcia do niej rozpoczną się już w styczniu przyszłego roku. Wcześniej AMC i BBC zaprezentowało widzom serial The Night Manager na podstawie innej powieści brytyjskiego pisarza. Reżyserem produkcji jest debiutujący na małym ekranie Park Chan-wook (Oldeuboi), a w roli głównej wystąpi Florence Pugh.

Powieść Le Carré'a ukazała się w Polsce pod tytułem The Little Drummer Girl. Fabuła opowiada historię pięknej aktorki Charlie, która zostaje wciągnięta we współpracę z Mosadem - ma być przynętą, na którą złapie się palestyński terrorysta. Jednakże zadanie zaczyna przerastać bohaterkę.

Mała doboszka - okładka
Źródło: Świat Książki

Źródło: comingsoon.net / fot. comingsoon.net

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV