Repertuar kin Nowość Program TV

The Little Drummer Girl – data premiery serialu na podstawie Małej doboszki

Nadchodzący serial The Little Drummer Girl to adaptacja powieści Mała doboszka. Wiadomo już, kiedy można spodziewać się premiery nowej produkcji.

Mała doboszka to miniserial na podstawie powieści Johna le Carre pod tytułem Mała doboszka. Fabuła skupia się na aktorce imieniem Charlie, która w wyniku splotu wydarzeń zostaje wciągnięta w aferę szpiegowską. Kobieta staje się przynętą na jednego z najgroźniejszych terrorystów, a do ważnej misji przygotowuje ją izraelski agent specjalny. Książka doczekała się już swojej wersji filmowej w roku 1984, gdzie w roli głównej zagrała Diane Keaton.

Od jakiegoś czasu w produkcji jest miniserial na podstawie powieści, nad którym czuwa Chan-wook Park (Służąca). Będzie to jego telewizyjny debiut. Dziś potwierdzono, że produkcja zadebiutuje w USA 19 listopada tego roku na antenie AMC. Odcinki będą emitowane z częstotliwością dwóch dziennie – cały sezon zostanie zatem wyemitowany w ciągu trzech kolejnych dni, od 19-21 listopada włącznie.

-
-

W obsadzie są Florence Pugh, Alexander Skarsgård i Michael Shannon. Serial będzie składał się z sześciu odcinków.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: AMC

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.