Przeczytaj w weekend

The Little Drummer Girl – data premiery serialu na podstawie Małej doboszki

Nadchodzący serial The Little Drummer Girl to adaptacja powieści Mała doboszka. Wiadomo już, kiedy można spodziewać się premiery nowej produkcji.

Nadchodzący serial The Little Drummer Girl to adaptacja powieści Mała doboszka. Wiadomo już, kiedy można spodziewać się premiery nowej produkcji.

The Little Drummer Girl to miniserial na podstawie powieści Johna le Carre pod tytułem Mała doboszka. Fabuła skupia się na aktorce imieniem Charlie, która w wyniku splotu wydarzeń zostaje wciągnięta w aferę szpiegowską. Kobieta staje się przynętą na jednego z najgroźniejszych terrorystów, a do ważnej misji przygotowuje ją izraelski agent specjalny. Książka doczekała się już swojej wersji filmowej w roku 1984, gdzie w roli głównej zagrała Diane Keaton.

Od jakiegoś czasu w produkcji jest miniserial na podstawie powieści, nad którym czuwa Chan-wook Park (Ah-ga-ssi). Będzie to jego telewizyjny debiut. Dziś potwierdzono, że produkcja zadebiutuje w USA 19 listopada tego roku na antenie AMC. Odcinki będą emitowane z częstotliwością dwóch dziennie - cały sezon zostanie zatem wyemitowany w ciągu trzech kolejnych dni, od 19-21 listopada włącznie.

W obsadzie są Florence Pugh, Alexander Skarsgård i Michael Shannon. Serial będzie składał się z sześciu odcinków.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV