Repertuar kin Nowość Program TV

The Loudest Voice in the Room – Showtime pozwany o duże odszkodowanie za serial

Laura Luhn, była pracownica FOX News, pozwała Showtime o duże odszkodowanie. Powodem jest najnowszy serial stacji telewizyjnej, który ma ukazać ją w złym świetle.

The Loudest Voice in the Room to serial inspirowany książką Gabriela Shermana o tym samym tytule, w której reporter opisał historię Rogera Ailesa, byłego prezesa Fox Television Station, który przez lata molestował swoje pracownice. Mimo że serial nie doczekał się jeszcze emisji, to już teraz stał się przedmiotem pozwu. Sprawcą całego zamieszania jest Laura Luhn, była pracownica FOX News, która, według historii przedstawionej w The Loudest Voice in the Room, miała umawiać kobiety na spotkania z Ailesem, mimo że była świadoma, że może podczas nich dojść do wykorzystania na tle seksualnym.

Luhn stwierdziła, że przedstawione w serialu wydarzenia są nieprawdziwe i zwróciła się do prawnika, Larry’ego Klaymana, by ten złożył w jej imieniu pozew. Kobieta żąda w nim odszkodowania w wysokości 750 mln dol. i uniemożliwienia oskarżonym komercyjnego wykorzystania jej historii.

Pozew nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ Klayman zapowiedział dużo wcześniej, że jeśli twórcy serialu przedstawią jego klientkę negatywnie, Luhn wejdzie na drogę prawną. Kobieta oferowała nawet swoje usługi jako konsultantka, która czuwałaby nad zgodnym z prawdą ukazaniem jej wątku w serialu, jednak jej propozycja została odrzucona. Była pracownica FOX podejrzewała, że jej historia ukazana w The Loudest Voice in the Room oparta będzie na artykule Gabriela Shermana, w którym dziennikarz napisał, że Luhn przyznała się do tego, że pośredniczyła w umawianiu kobiet na spotkania z Ailesem, mimo że podejrzewała, do czego może na nich dojść. Klayman twierdzi jednak, że Sherman zmanipulował jego klientkę i wykorzystując jej słabość psychiczną, podstępem wyłudził od niej tę informację.

Pozwani nie skomentowali jeszcze całej sprawy.

Źródło: www.hollywoodreporter.com / zdjęcie główne: ABC News

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – oficjalne plakaty…

Avengers: Koniec gry rozkręca swoją promocję. Widowisko MCU doczekało się oficjalnych plakatów superbohaterów.

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Michał Kujawiński
-

Właściciele serwisu Kinomaniak.tv otrzymali wyroki w…

Na portalu Wyborcza.pl pojawiły się informacje dotyczące wyroku, który otrzymali twórcy serwisu z pirackimi treściami,…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.