The Mandalorian - Jon Favreau już myśli o reżyserowaniu odcinka 2. sezonu

The Mandalorian nie otrzymał jeszcze oficjalnego zamówienia na 2. sezon, ale jeżeli tak się stanie, Jon Favreau jest chętny by objąć stanowisko reżysera.

The Mandalorian nie otrzymał jeszcze oficjalnego zamówienia na 2. sezon, ale jeżeli tak się stanie, Jon Favreau jest chętny by objąć stanowisko reżysera.

Michalina Reda
Michalina Reda

The Mandalorian jeszcze nie zadebiutował, a już od jakiegoś czasu słyszy się, że może doczekać się 2. sezonu. Oficjalne zamówienie nowej serii wciąż jeszcze przed nami, jednak informacje, które trafiają do sieci, mówią już o ewentualnym powrocie Jona Favreau (twórca i showrunner pierwszego sezonu).

Dziś do sieci trafiły informacje, które wskazują, że w razie ewentualnego zamówienia 2. sezonu Favreau będzie także zainteresowany objęciem stanowiska reżysera. Jak wyznał w rozmowie z Entertainment Weekly, już teraz bardzo się do tego przygotowuje - na razie mowa tylko o reżyserowaniu jednego epizodu. Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie nie ma odcinków reżyserowanych przez Favreau. Jak mówi:

Pracujemy nad drugim sezonem, piszemy, przygotowujemy się do współpracy z reżyserami... A ja także przygotowuję się do samodzielnego objęcia sterów. Ostatnim razem [w pierwszym sezonie - przyp. red.] nie miałem okazji, bo zajmowałem się Królem Lwem. Więc teraz szykuję się na jeden z odcinków.

Na razie informacje o przedłużeniu serialu są nieoficjalne i należy podchodzić do nich z dystansem. Gdy tylko pojawią się potwierdzone szczegóły, natychmiast Was o tym poinformujemy.

The Mandalorian - 1. sezon zadebiutuje w listopadzie.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV