Przeczytaj w weekend

The Mandalorian s01e01 - ostatnia scena jest ważna? Jon Favreau komentuje!

Pojawiły się pierwsze komentarze twórcy na temat The Mandalorian s01e01. News zawiera spoilery o ostatniej scenie.

Pojawiły się pierwsze komentarze twórcy na temat The Mandalorian s01e01. News zawiera spoilery o ostatniej scenie.

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

The Mandalorian s01e01 zakończył się zaskakującą sceną, bo okazało się, że celem łowcy nagród jest dziecko z rasy Yody. Twórcy pozostawili widzów z tą zagadką, a dzień przed emisją 2. odcinka sam Jon Favreau (scenarzysta i twórca) skomentował wydarzenia.

W środę wieczorem odbyła się uroczysta premiera The Mandalorian, gdzie pokazało pierwsze trzy odcinki. Tam też zapytano Jona Favreau o te wydarzenia.

Oto jak tłumaczy, dlaczego ten wątek jest bardzo ważny dla historii:

- Chciałem zaskoczyć widzów. W The Mandalorian są większe wątki, które ciągną się przez cały sezon oraz będą istotne przez cały serial. Chociaż to frajda pokazywać nowe postacie i zaskakiwać, trzeba było je umieścić w większej historii o tym, co się dzieje w galaktyce po rewolucji. A ta postać jest dla tego ważna.

Favreau jest zaskoczony i szczęśliwy, że udało im się tę scenę utrzymać w tajemnicy do samego końca. Wie, że fani analizują i szukają tropów w katalogach z zabawkami, marketingowych materiałach i zdjęciach. Twierdzi, że całą ekipa ciężko pracowała nad tą tajemnicą.

- To jest ekscytująca. To prawdziwa frajda, ponieważ ludzie są szczęśliwi, gdy są zaskakiwani. Obecnie nie są przyzwyczajeni do tego, by być zaskakiwanymi... nie w pozytywnym sensie [śmiech].

Twórca już pracuje na planie 2. sezonu. Oto dowód:

The Mandalorian - o której 2. odcinek? Według Comicbook.com, którzy potwierdzili informacje w Disney+ jego premiera odbędzie się 15 listopada o 9:01 rano czasu polskiego.

Pojawiły się też wideo zza kulis pierwszego odcinka:

Źródło: collider.com, variety.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV