The Mandalorian - Thrawn i Mara Jade mają szansę się pojawić? Twórca komentuje

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski w świecie Gwiezdnych Wojen. Jon Favreau, twórca i scenarzysta zdradza nowe ciekawostki.

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski w świecie Gwiezdnych Wojen. Jon Favreau, twórca i scenarzysta zdradza nowe ciekawostki.

Adam Siennica
Adam Siennica

The Mandalorian to serial rozgrywający się pięć lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi. Portal EW.com w ostatnich tygodniach ujawnia nowe informacje i ciekawostki.

W nowej rozmowie z Jonem Favreau zapytano go o to, czy mógłby wprowadzić kultowe postacie z książek ze starego kanonu Gwiezdnych Wojen jak Wielki Admirał Thrawn oraz Mara Jade. Ten pierwszy jest już częścią nowego kanonu za sprawą książek Timothy'ego Zahna oraz serialu Star Wars Rebelianci, a druga postać nie została jeszcze wprowadzona. Mara Jade w Legendach była Ręką Imperatora (wykonywała dla niego różne zadania) i ostatecznie żoną Luke'a Skywalkera. Thrawn i Mara są jednymi z najpopularniejszych bohaterów książkowych historii z Gwiezdnych Wojen.

Oto jak Favreau odpowiedział na to pytanie o te postacie i najwyraźniej niczego nie wyklucza:

- Nie chcę zdradzać czegokolwiek, co mogłoby popsuć ludziom zabawę odkrywania niespodzianek. Prowadzimy rozmowy. Frajdą jest sprawdzenie, czy możemy połączyć światy Oryginalnej Trylogii, Trylogii Prequeli, Trylogii Sequeli, serialu Wojny Klonów, wszystkiego, co obecnie należy do kanonu Gwiezdnych Wojen i tego, co jest częścią Legend. Serial daje szansę wprowadzenia tych wszystkich elementów, więc bez znaczenia, co najbardziej lubisz w Star Wars, każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Ale zadajesz odpowiednie pytania - mówi Favreau
.

Premiera 12 listopada. Wówczas się przekonamy, które elementy kanonu zostały wprowadzone w serialu i czy pojawi się jakaś kultowa postać z książek.

Mara Jadeźródło: materiały prasowe

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV