The Purge – będzie 2. sezon serialu o Nocy oczyszczenia

The Purge to nowy serial należący do franczyzy Noc oczyszczenia. Produkcja właśnie została przedłużona i doczeka się 2. sezonu.

The Purge to nowy serial należący do franczyzy Noc oczyszczenia. Produkcja właśnie została przedłużona i doczeka się 2. sezonu.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Purge to nowy serial, którego akcja rozgrywa się w tytułową Noc oczyszczenia - czas, w którym wszystkie zbrodnie (łącznie z morderstwem) są dozwolone. Produkcja jest emitowana na antenie od kilku tygodni i choć cieszy się mieszanymi recenzjami, wygląda na to, że stacja jest z niej zadowolona.

Dziś ogłoszono, że The Purge doczeka się 2. sezonu. USA Network w oficjalnym oświadczeniu zaznacza, że serial bardzo dobrze się przyjął i że im samym zależy na zgłębieniu świata przedstawionego tak, by opowiedzieć wiele nowych historii. Przypomnijmy, że twórcą The Purge jest James DeMonaco, który odpowiada także za serię filmową The Purge.

Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery, ani kto tym razem wystąpi w obsadzie. Będziemy informować o szczegółach.

Finałowy odcinek 1. sezonu The Purge zostanie wyemitowany dziś w USA.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV